JA slide show

חדשות

מגוון ערבי גיבוש לעובדים

מקוריים ויחודיים.

09-7651251
 
פעילות גיבוש

  up

לקוח יקר,

ברוכים הבאים לדף פעילויות הגיבוש של חברת אלפא, אנו באלפא מקפידים ליצור פעילויות גיבוש איכותיות עטופות בתפאורה מרשימה להשלמת האווירה הנכונה.

כל אחת מהפעילויות הרשומות בהמשך הינה פעילות גיבוש המשלבת את כל הקהל בו זמנית ומייצרת אינטראקציה בין כל המשתתפים באירוע.

אנו שמים דגש כי ההפעלות יונחו בצורה מיקצועית ונקייה תוך הקפדה על לשון תיקנית ופעילויות מכבדות.

לנוחיותכם חילקנו את הדף ל-2 חלקים, פעילויות פנים (INDOOR) ומתחת פעילויות חוץ (OUTDOOR).

נשמח לעזור ולייעץ לכם/ן טלפונית ולהתאים עבור המשתתפים באירוע המתוכנן את הפעילות הנכונה עבורם מעשית ותקציבית.

לאורך השנים נהנו מפעילויות האיכות של חברת אלפא מגוון רחב של לקוחות ובינהם: חברות היי טק, וועדי עובדים, מוסדות אקדמיים, יישובים, קיבוצים ומושבים (רשימת לקוחות נמצאת בתחתית העמוד).

INDOOR - פעילות פנים

        casino  wild west    888888                   THE LAS VEGAS SHOW               המערב הפרוע                        מסביב לעולם                              

        lo nafsik lasir  alyfot   big                      לא נפסיק לשיר                      אליפות בדקה                        בהשראה      

        stand up category  big   category
                 סטנד אפ מג'יק                   מלחמת המרטיני                             בינגו 
 
          category   small 1  dsc 3294

OUTDOOR - פעילות חוץ

                                                 007 category
                                          המירוץ בעקבות הסוכן החשאי
       sofhaderech  nokout  tzofen
                המירוץ למיליון                       It's a knock out                          הצופן
     
       big    3     small category
                  לייזר טאג                               יום ספורט                     צוחק מי שנופל אחרון

פעילות גיבוש נועדה ללכד ולאחד קבוצת עובדים, צוות או מחלקה ליצירת שיתוף פעולה פורה כצוות.

בפעילות גיבוש מתכנסים ביחד לפעילות אשר יוצרת הכרות קרובה בין המשתתפים ומגבשת דפוסי פעולה משותפים.

הדינמיקה הקבוצתית מחזקת יחסי אמון וקירבה, תורמת להגברת המוטיבציה של הצוות ולהיכרות טובה יותר של האחד את השני, מה שיאפשר שיתוף פעולה איכותי יותר בעבודה היומ-יומית.

0 193

אופי פעילות הגיבוש תלוייה במספר משתנים:
1. סוג המשתתפים.
2. גילאי המשתתפים.
3. כמות המשתתפים.
4. גודל המקום בו מתקיימת פעילות הגיבוש.
5. שעות הפעילות.
6. השתתפות בני/ות הזוג.

dsc 3358

 

איך להפיק את המירב מפעילות גיבוש?

על מנת להפיק פעילות גיבוש איכותית שתיצור את כל היתרונות יש לתת את הדעת על מספר נושאים חשובים:

1. עם או בלי בני/ות זוג - החלטה זו היא הראשונה על מנת להתחיל בהפקת ערב גיבוש עובדים, להחלטה זו יש חשיבות רבה על המקום, סוג הפעילות והתקציב המוצב לצורך ערב הגיבוש.
2. סוג הקהל - יש לחשוב היטב מי הם עובדי החברה?  ואיזו פעילות גיבוש תתאים להם?
3. בחירת מקום - המקום צריך להיות בראש ובראשונה נגיש ולא רחוק ממיקום רוב עובדי החברה, יש לתת חשיבות לנושא החנייה במקום, המקום צריך להיות מותאם לכמות המשתתפים, יש לקחת בחשבון שצריך מקום גם לפעילות הגיבוש ולא רק כדי לשבת לאכול, הלא בשביל זה אתם עורכים את ערב הגיבוש.
4. שעות - מומלץ לבחור שעה שתהייה ראלית להגעת העובדים, יש לקחת בחשבון שבישראל רוב העובדים מסיימים את עבודתם בין השעה 17:30 ל -18:00, עובד צריך לנסוע הבייתה, להתארגן ולחהגיע למקום המפגש.
שעה ריאלית לתחילת ערב גיבוש עובדים היא 20:00.
6. התאמת פעילות הגיבוש לקהל - יש להתאים את פעילות הגיבוש לסוג העובדים ולטעמם, חשוב שהפעילות תשתף את כל העובדים בו זמנית.

dsc 9082

פעילות גיבוש צריכה לשתף את כל הקהל ללא יוצא מן הכלל.

פעילות גיבוש  מצריכה מנחה מיקצועי ובעל ניסיון שיודע לסחוף את המשתתפים לתוך הפעילות.

אנו באלפא מספקים מגוון גדול של פעילויות גיבוש תוך שימת דגש על אופי החברה והעובדים, כמות העובדים וגילאי העובדים.

לנו באלפא חשוב לספק פעילויות גיבוש איכותיות שיכלולו בתוכן את כל האלמנטים לגיבוש, לשיפור עבודת הצוות בחברה ויצירת הכרויות וחברויות משותפות בין העובדים מתוך שיתוף פעולה, כיף והנאה.

dsc 2666

למה אלפא?

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא באלפא אטרקציות לארועים לאירוע שלכם?
אז לפניכם מספר סיבות מייצגות למה כדאי לכם לבחור באלפא?

יצירתיות:
על מנת ליצור חוויה שונה אוספת אלפא אטרקציות לארועים לתוכה את מיטב המוחות היצירתיים בשוק. 
אלפא אטרקציות לארועים מעסיקה אנשי מקצוע בעלי רקע מוסיקאלי, שחקנים, אנשי תוכנה, מהנדסי מכונות ואנשי קריאייטיב המשתפים פעולה זה עם זה ליצירת מתקני הפעלה, תכנים ורעיונות חדשים ומפתיעים מדי יום תוך שמירה על בטיחות ואיכות המתקנים וההפעלות. 

בטיחות:
אנו באלפא אטרקציות לארועים מעוניינים לתת לך הלקוח ראש שקט ולהסיר כל דאגה  מראשך וליבך במחשבה על בטיחות משתמשי המתקנים. לכן אנו באלפא אטרקציות לארועים מקפידים על  ביטוח צד ג' על כלל ההפעלות והמתקנים אשר ברשותנו ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הנדסת הבטיחות.

איכות:
אנו באלפא אטרקציות לארועים מאמינים שציוד ברמת איכות גבוה עוזר לנו לספק שרות טוב ואיכותי יותר ללקוח. לכן אנו מקפידים לעבוד עם המותגים וחברות ייצור המתקנים הטובות בעולם ולא מתפשרים על איכות הציוד. בנוסף כל הציוד מגיע לאירוע כאשר הוא ארוז במארזים קשיחים על מנת לשמור על תקינותו ומראהו של הציוד.

נראות:
לנו באלפא אטרקציות לארועים חשוב שהאירוע שלכם יראה טוב. לכן במחסני החברה עובדים סביב השעון עובדי תחזוקה הבודקים את הציוד עם יציאתו מהמחסן לאירוע ובכניסתו למחסן לאחר האירוע. הציוד מתוחזק באופן יום יומי על מנת שיגיע לאירוע תקין ובמצב נראות מעולה.

עובדים:
אנו באלפא אטרקציות לארועים מאמינים כי הכל מתחיל ונגמר בשרות. על מנת לספק שרות מקצועי ברמה גבוה אנו מקפידים על העסקת עובדים איכותיים, בוגרים, לאחר שרות צבאי ובעלי רקע טכני בחשמל. 
אנו באלפא אטרקציות לארועים מקפידים על לבוש אחיד ומדי חברה ייצוגיים ולכן עובדי החברה לבושים במהלך האירוע: מכנס ג'ינס נקי וללא קרעים, נעלי עבודה סגורות ואלגנטיות, חולצה לבנה מכופתרת ותגי שם לזיהוי מהיר וקל ע"י המשתמשים במתקנים במהלך האירוע.
בנוסף על העובדים בכל אירוע מוטלת החובה להגיע מגולחים, מריחים טוב ובצורה ההולמת את השתתפות העובדים באירוע מכובד. 

ציוד וגיבוי:
אנו באלפא אטרקציות לארועים מודעים לחשיבות האירוע עבורך הלקוח. השקעת המון כסף באירוע של פעם בחיים וחשוב לך שהאירוע יתקתק כמו שעון, לכן בכל אירוע אנו מקפידים על חלקי חילוף לצורך גיבוי והחלפה במקרה של תקלות לא צפויות, רכבי החברה הגדולים מאפשרים לנו להעמיס ציוד חלופי ללא הגבלת מקום.

צי רכב ושקט נפשי:
חשוב לנו לתת לך הלקוח שקט נפשי ולהיות סמוך ובטוח שהחברה בה בחרת תגיע לאירוע בזמן וללא תקלות ועיכובים. לכן אנו באלפא אטרקציות לארועים מקפידים על חידוש צי הרכב ועובדים עם משאיות איסוזו סומו משנתונים 2009 ו-2010 המאפשרות את הגעת הצוותים לאירועים בזמן. בנוסף מאפשרות לנו המשאיות להחזיק ציוד גיבוי במהלך האירוע ללא בעיית מקום בהובלה.

לקוחות:
כחברה מובילה וחדשנית בוחרות בנו מדי שנה מאות מהחברות הגדולות במשק להוביל את האירועים שלהן. בין לקוחותינו:

חברות ועסקים: MER GROUP, LUMENIS, CADENCE, בינת, פוליפיד, פז כלכלה, מזרחי טפחות, WEKA IO, עדין שתלים, ALDC, שמיר אופטיקה, OPGAL, סביון דיאגנוסטיקס, OPGAL, BLUEBIRD, רשת שוקן, ביוליין, ד"ר פישר, חברת החשמל, ישראלייזר, קארל צ'ייס, אינטר פקס, תנובה, סנפרוסט, ברק קפיטל, אריאל פרומול, מקאן-אריקסון, BUZZ METRICS, הולמס פלייס, RED HAT, DBQ, רשת מסעדות נאפיס, סולל, א.ר.י, קופת חולים מכבי, חיל האוויר, Followap, מקורות, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, לאומי למשכנתאות, מבטחים, פז-גז, מפעיל, תמיר פישמן, דרך ארץ, BIO-RAD, רשות שדות התעופה, FLEXTRONICS,  "כל העיר", משרד ראש הממשלה, ALVARION, A.D.T, עמידר, הורייזן, הרבלייף, G.N.C, SHOPPING.

מוסדות, ישובים, קיבוצים ומושבים: המרכז ללימודים אקדמיים, קיבוץ גלעד, קיבוץ חצרים, קיבוץ שלוחות, ביצרון, נורדיה, בית זית, קיבוץ אייל, קיבוץ החותרים, קיבוץ יזרעאל, מועצה אזורית ברנר, מועצה אזורית לב השרון, מתנ"ס תל מונד, עריית רעננה, בני ראם, גדרה, מועדון ספורט פלוס ראשון לציון, אורט גוטמן נתניה, בית ספר אורנים רמת השרון, משטרת ישראל, עמותת בוסטון - חיפה, עמותת תנו לחיות לחיות, מרכז קהילתי אלפי מנשה, מועצה אזורית שפיר, שרותי כבאות מחוז דרום.

חברות הפקה ותיירות: אלדן הפקות, איריס וגלי, אורטל תיירות ונופש, טרמינל, מלון דן בוטיק ירושלים, רשת ישרוטל, מלון יערות הכרמל, מלון קרלטון תל אביב, מלון קראון פלאז'ה חיפה, מלון הולידי אין אשקלון, אשת טורס, אורטל תיירות ונופש, המרכז הישראלי לסיור, לצפון תיירות, רווה אתגרים, צוות רז, קסטלר אירועים, סטאר מדיה, אורן הפקות, טל-אור, ראש חוצות, שניר הפקות, קלמונטין זיו, גולדמיין הפקות, קאסט הפקות, שיקמה ומיטב חברות ההפקה והתיירות בישראל.

צריכים ייעוץ והכוונה בנושא פעילות גיבוש?  צרו קשר - 09-7651251 או לחצו כאן!

לצפייה בתמונות מתוך ערבי גיבוש לעובדים לחצ/י כאן!

לצפייה בהמלצות של לקוחות לחצ/י כאן!צוחק מי שנופל אחרון

small

 

פעילות גיבוש רטובה וקצבית שלא תוריד לכם את החיוך לרגע...