JA slide show

חדשות

קיץ 2020

חבילות כיף וגיבוש בכל הארץ

לפרטים לחץ כאן!

09-7651251
 
ערב גיבוש עובדים

   לקוח יקר,

ברוכים הבאים לדף האירועים העסקיים וערבי הגיבוש של חברת אלפא, אנו באלפא מקפידים ליצור אירועים עסקיים איכותיים ומגוונים העטופים בתפאורה מרשימה להשלמת האווירה הנכונה.

כל האירועים וערבי הגיבוש המופיעים בהמשך יוצרים חווייה עבור העובדים, משלבים את כל הקהל בו זמנית ומייצרים אינטראקציה בין כל המשתתפים באירוע.

אנו שמים דגש כי האירועים יופקו בצורה מיקצועית ונקייה תוך הקפדה על לשון תיקנית ופעילויות מכבדות.

נשמח לעזור ולייעץ טלפונית ולהתאים עבורכם את הערב הנכון, בהתאמה לסוג הקהל, למקום בו מתוכנן האירוע ולתקציב הנתון לטובת האירוע.

אם אין לכם מקום לקיום האירוע ניתן להזמין אירוע הכולל קונספט עם מקום מתוך מבחר מקומות איתם יש לנו הסכמי עבודה ברחבי הארץ ושרותי בר ומזון ברמה גבוה ובהתאמה לתקציב.

נציגנו ישמחו לעזור ולייעץ לכם/ן בכל עת בטלפון: 09-7651251

לאורך השנים נהנו מפעילויות האיכות של חברת אלפא מגוון רחב של לקוחות ובינהם: חברות היי טק, וועדי עובדים, מוסדות אקדמיים, יישובים, קיבוצים ומושבים (רשימת לקוחות נמצאת בתחתית העמוד).

כל האירועים הבאים הופקו עשרות ומאות פעמים עבור לקוחות שונים, אם יש לכם רעיון לאירוע קונספט שלא קיים באתרנו נשמח לקבל את האתגר ולבצע משהו חדש עבורכם.
      circus category  60 categury  new york category
       NEW YORK STYLE                 SIXTIES PARTY              THE CIRCUS EXPERIENCE             
      casino  wild west   5 
        WILD WEST PARTY             THE LAS VEGAS SHOW                 מסביב לעולם 
      fm category  brazil5454  20180308 190713                       FULL MOON PARTY                       קרנבל                    WELCOME TO THE 80'S
      lo nafsik lasir  alyfot  poker big                    לא נפסיק לשיר                      אליפות בדקה                        טורניר פוקר      
        2252  00770077   2                             טברנה יוונית                             007                                  פיקניק
      stand up category  big  rony sason
               סטנד אפ מג'יק                   מלחמת המרטיני              סטנד אפ עם רוני ששון
      dsc 3294  carnival category   category
               כל האולם במה          ערב יריד אמריקאי CARNIVAL               מסיבת רחוב
       category   small 1   category
         סדנת בישול קרב סכינים           "אחי טוב לצחוק"                        ערב בינגו
                                                                                        

ערב גיבוש עובדים נועד ללכד ולאחד קבוצת עובדים, צוות או מחלקה ליצירת שיתוף פעולה פורה בעבודה.

בערב גיבוש עובדים מתכנסים העובדים ביחד לפעילות אשר יוצרת הכרויות קרובות ומגבשת דפוסי פעולה משותפים.

 1הדינמיקה הקבוצתית בערב גיבוש עובדים מחזקת יחסי אמון וקירבה, תורמת להגברת המוטיבציה של העובדים בחברה ולהיכרות טובה יותר של העובדים אחד את השני, מה שיאפשר לעובדים שיתוף פעולה איכותי יותר בעבודה היומ-יומית.

dsc 0144

אופיו של ערב גיבוש לעובדים תלויי במספר משתנים:
1. סוג העובדים.
2. גילאי העובדים.
3. כמות העובדים.
4. גודל המקום בו מתקיים ערב הגיבוש.
5. שעות הפעילות.
6. השתתפות בני/ות הזוג.

 5

לערב גיבוש עובדים מספר יתרונות חשובים:
1. ערב גיבוש עובדים נערך לאחר שעות העבודה במקום חיצוני או במשרדי החברה ולא מפריע למהלך יום העבודה השיגרתי.
2. גיבוש העובדים ויצירת תלכיד חברתי המבוסס על הכרות, חברות וכבוד הדדי.
3. שיפור שיתוף הפעולה בין העובדים בעזרת פעילות גיבוש איכותית ומקצועית הנערכת בערב הגיבוש.
4. הערכה כלפי מקום העבודה ש"מפנק" את עובדיו בערב שבירת שיגרה.

 6

איך להפיק ערב גיבוש לעובדים?

על מנת להפיק ערב גיבוש עובדים איכותי שייצור את כל היתרונות שהזכרנו בפסקה הקודמת יש לתת את הדעת על מספר נושאים חשובים:

1. עם או בלי בני/ות זוג - החלטה זו היא הראשונה על מנת להתחיל בהפקת ערב גיבוש עובדים, להחלטה זו יש חשיבות רבה על המקום, סוג הפעילות והתקציב המוצב לצורך ערב הגיבוש.
2. סוג הקהל - יש לחשוב היטב מי הם עובדי החברה? איז סוג מזון הם ירצו? ואיזו פעילות גיבוש תתאים להם?
3. בחירת מקום - המקום צריך להיות בראש ובראשונה נגיש ולא רחוק ממיקום רוב עובדי החברה, יש לתת חשיבות לנושא החנייה במקום, המקום צריך להיות מותאם לכמות המשתתפים, יש לקחת בחשבון שצריך מקום גם לפעילות הגיבוש ולא רק כדי לשבת לאכול, הלא בשביל זה אתם עורכים את ערב הגיבוש.
4. שעות ערב הגיבוש - מומלץ לבחור שעה שתהייה ראלית להגעת העובדים, יש לקחת בחשבון שבישראל רוב העובדים מסיימים את עבודתם בין השעה 17:30 ל -18:00, עובד צריך לנסוע הבייתה, להתארגן ולחהגיע למקום המפגש.
שעה ריאלית לתחילת ערב גיבוש עובדים היא 20:00.
5. סוג המזון - סוג המזון שיוגש במהלך הערב חשוב מאוד, האם זהו אוכל חלבי או בשרי? במידה וישנם עובדים דתיים יש לקחת בחשבון האם המקום או הקייטרינג כשר , איכות המזון - מומלץ לבקש להגיע לטעימות.
6. התאמת פעילות הגיבוש לקהל - יש להתאים את פעילות הגיבוש לסוג העובדים ולטעמם, חשוב שהפעילות תשתף את כל העובדים בו זמנית.

 

dsc 7238פעילות גיבוש לעובדים צריכה לשתף את כל העובדים ללא יוצא מן הכלל על מנת לספק את הצורך שלשמה בחרנו בה כפעילות גיבוש.

ערב גיבוש עובדים צריך להיות מונחה ע"י מנחה מיקצועי ובעל ניסיון שיודע לסחוף את העובדים לתוך הפעילות.

אנו באלפא מספקים מגוון גדול של ערבי גיבוש לעובדים תוך שימת דגש על אופי החברה והעובדים, כמות העובדים וגילאי העובדים.

לנו באלפא חשוב לספק ערב גיבוש עובדים איכותי שיכלול בתוכו את כל האלמנטים לגיבוש, לשיפור עבודת הצוות בחברה ויצירת הכרויות וחברויות משותפות בין העובדים מתוך שיתוף פעולה, כיף והנאה.

למה אלפא?

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא באלפא אטרקציות לארועים לאירוע שלכם?
אז לפניכם מספר סיבות מייצגות למה כדאי לכם לבחור באלפא?

יצירתיות:
על מנת ליצור חוויה שונה אוספת אלפא אטרקציות לארועים לתוכה את מיטב המוחות היצירתיים בשוק. 
אלפא אטרקציות לארועים מעסיקה אנשי מקצוע בעלי רקע מוסיקאלי, שחקנים, אנשי תוכנה, מהנדסי מכונות ואנשי קריאייטיב המשתפים פעולה זה עם זה ליצירת מתקני הפעלה, תכנים ורעיונות חדשים ומפתיעים מדי יום תוך שמירה על בטיחות ואיכות המתקנים וההפעלות. 

בטיחות:
אנו באלפא אטרקציות לארועים מעוניינים לתת לך הלקוח ראש שקט ולהסיר כל דאגה  מראשך וליבך במחשבה על בטיחות משתמשי המתקנים. לכן אנו באלפא אטרקציות לארועים מקפידים על  ביטוח צד ג' על כלל ההפעלות והמתקנים אשר ברשותנו ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הנדסת הבטיחות.

איכות:
אנו באלפא אטרקציות לארועים מאמינים שציוד ברמת איכות גבוה עוזר לנו לספק שרות טוב ואיכותי יותר ללקוח. לכן אנו מקפידים לעבוד עם המותגים וחברות ייצור המתקנים הטובות בעולם ולא מתפשרים על איכות הציוד. בנוסף כל הציוד מגיע לאירוע כאשר הוא ארוז במארזים קשיחים על מנת לשמור על תקינותו ומראהו של הציוד.

נראות:
לנו באלפא אטרקציות לארועים חשוב שהאירוע שלכם יראה טוב. לכן במחסני החברה עובדים סביב השעון עובדי תחזוקה הבודקים את הציוד עם יציאתו מהמחסן לאירוע ובכניסתו למחסן לאחר האירוע. הציוד מתוחזק באופן יום יומי על מנת שיגיע לאירוע תקין ובמצב נראות מעולה.

עובדים:
אנו באלפא אטרקציות לארועים מאמינים כי הכל מתחיל ונגמר בשרות. על מנת לספק שרות מקצועי ברמה גבוה אנו מקפידים על העסקת עובדים איכותיים, בוגרים, לאחר שרות צבאי ובעלי רקע טכני בחשמל. 
אנו באלפא אטרקציות לארועים מקפידים על לבוש אחיד ומדי חברה ייצוגיים ולכן עובדי החברה לבושים במהלך האירוע: מכנס ג'ינס נקי וללא קרעים, נעלי עבודה סגורות ואלגנטיות, חולצה לבנה מכופתרת ותגי שם לזיהוי מהיר וקל ע"י המשתמשים במתקנים במהלך האירוע.
בנוסף על העובדים בכל אירוע מוטלת החובה להגיע מגולחים, מריחים טוב ובצורה ההולמת את השתתפות העובדים באירוע מכובד. 

ציוד וגיבוי:
אנו באלפא אטרקציות לארועים מודעים לחשיבות האירוע עבורך הלקוח. השקעת המון כסף באירוע של פעם בחיים וחשוב לך שהאירוע יתקתק כמו שעון, לכן בכל אירוע אנו מקפידים על חלקי חילוף לצורך גיבוי והחלפה במקרה של תקלות לא צפויות, רכבי החברה הגדולים מאפשרים לנו להעמיס ציוד חלופי ללא הגבלת מקום.

צי רכב ושקט נפשי:
חשוב לנו לתת לך הלקוח שקט נפשי ולהיות סמוך ובטוח שהחברה בה בחרת תגיע לאירוע בזמן וללא תקלות ועיכובים. לכן אנו באלפא אטרקציות לארועים מקפידים על חידוש צי הרכב ועובדים עם משאיות איסוזו סומו משנתונים 2009 ו-2010 המאפשרות את הגעת הצוותים לאירועים בזמן. בנוסף מאפשרות לנו המשאיות להחזיק ציוד גיבוי במהלך האירוע ללא בעיית מקום בהובלה.

לקוחות:
כחברה מובילה וחדשנית בוחרות בנו מדי שנה מאות מהחברות הגדולות במשק להוביל את האירועים שלהן. בין לקוחותינו:

חברות ועסקים: MER GROUP, LUMENIS, CADENCE, בינת, פוליפיד, פז כלכלה, מזרחי טפחות, WEKA IO, עדין שתלים, ALDC, שמיר אופטיקה, OPGAL, סביון דיאגנוסטיקס, OPGAL, BLUEBIRD, רשת שוקן, ביוליין, ד"ר פישר, חברת החשמל, ישראלייזר, קארל צ'ייס, אינטר פקס, תנובה, סנפרוסט, ברק קפיטל, אריאל פרומול, מקאן-אריקסון, BUZZ METRICS, הולמס פלייס, RED HAT, DBQ, רשת מסעדות נאפיס, סולל, א.ר.י, קופת חולים מכבי, חיל האוויר, Followap, מקורות, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, לאומי למשכנתאות, מבטחים, פז-גז, מפעיל, תמיר פישמן, דרך ארץ, BIO-RAD, רשות שדות התעופה, FLEXTRONICS,  "כל העיר", משרד ראש הממשלה, ALVARION, A.D.T, עמידר, הורייזן, הרבלייף, G.N.C, SHOPPING.

מוסדות, ישובים, קיבוצים ומושבים: המרכז ללימודים אקדמיים, קיבוץ גלעד, קיבוץ חצרים, קיבוץ שלוחות, ביצרון, נורדיה, בית זית, קיבוץ אייל, קיבוץ החותרים, קיבוץ יזרעאל, מועצה אזורית ברנר, מועצה אזורית לב השרון, מתנ"ס תל מונד, עריית רעננה, בני ראם, גדרה, מועדון ספורט פלוס ראשון לציון, אורט גוטמן נתניה, בית ספר אורנים רמת השרון, משטרת ישראל, עמותת בוסטון - חיפה, עמותת תנו לחיות לחיות, מרכז קהילתי אלפי מנשה, מועצה אזורית שפיר, שרותי כבאות מחוז דרום.

חברות הפקה ותיירות: אלדן הפקות, איריס וגלי, אורטל תיירות ונופש, טרמינל, מלון דן בוטיק ירושלים, רשת ישרוטל, מלון יערות הכרמל, מלון קרלטון תל אביב, מלון קראון פלאז'ה חיפה, מלון הולידי אין אשקלון, אשת טורס, אורטל תיירות ונופש, המרכז הישראלי לסיור, לצפון תיירות, רווה אתגרים, צוות רז, קסטלר אירועים, סטאר מדיה, אורן הפקות, טל-אור, ראש חוצות, שניר הפקות, קלמונטין זיו, גולדמיין הפקות, קאסט הפקות, שיקמה ומיטב חברות ההפקה והתיירות בישראל.

צריכים ייעוץ והכוונה בנושא ערב גיבוש עובדים?  צרו קשר - 09-7651251 או לחצו כאן!

לצפייה בתמונות מתוך ערבי גיבוש לעובדים לחצ/י כאן!

לצפייה בהמלצות של לקוחות לחצ/י כאן!

 

 

Google

מאת: אבי רווח

אבי רווחNEW YORK STYLE

new york small

 

ערב מסיבתי באווירת רחובות ניו יורק עם המון תפאורה ודקורציה ייחודית לערב מדהים ביופיו.

 

 
SIXTIES PARTY

60 small

 

ערב אווירתי בסגנון שנות השישים העליזות, ילדי הפרחים ופסטיבל WOODSTOCK.

 

 
ערב בינגו

 smallזה חוזר ובגדול!!! ערב בינגו בשילוב הומור, הפעלות גיבוש ומסיבת ריקודים.

 

 

 
ליגת האלופות

 small 

 לקראת משחקי המונדיאל הצפויים בקיץ הקרוב סידרנו לכם ערב מטורף באווירת כדורגל.

 
FULL MOON PARTY

fm small

 

  מסיבת פול מון צבעונית ועשירה בתפאורת אולטרה סגול.
 

 
קרקס

 small

 

ערב חווייתי ומושקע בתפאורה עוצמתית ובמופעי קרקס יחודיים המשלבים אקרובטיקה, להטוטנות וקטעים קומיים תוך כדי מסיבת ריקודים.

 
סדנאות בישול

 smallסדנאות בישול וגיבוש בסגנון קרב סכינים המגוון סגנונות במתחם אירוח מעוצב במבנה המיועד לשימור בגבול תל אביב - יפו.

 

 

 
"אחי טוב לצחוק"

 small

ערב גיבוש וחוויה באווירה פתוחה ומשחררת עם אומן הליצנות שלומי אלגוסי. מופע קומי ייחודי ויוצא דופן למבוגרים,  זהו מופע בידורי בו הקהל לוקח חלק פעיל לכל אורכו כ- 75 דקות.

 

 
מסיבת רחוב

 small
קונספט מסיבת רחוב המשלב תפאורת רחוב עשירה ומגוון אטרקציות והופעות חיות לבחירה.

מסיבת רחוב התאימה כאירוע עובדים גדול או כהפנינג משפחות.

 

 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 הבא > סיום >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL